З Санси Старк у Фенікса: з’явився трейлер нового фільму саги “Люди-Х”

0
512


У мережі з’явився трейлер нового фільму саги “Люди Ікс”. Цього разу фільм буде повністю присвячений персонажу Джин Грей, котра відома ще як Фенікс.
За сюжетом, під час однієї з рятувальних місій в космосі, на Джин Грей нападає невідома космічна сила, яка майже її убиває. Після повернення додому виявляється, що та ж сама сила зробила Джин не лише всемогутньою, але й украй нестабільною. Борючись із власною внутрішньою сутністю, дівчина дає волю своїм суперздібностям настільки, що тепер не може їх ані усвідомити, ані приборкати.

Втрачаючи контроль над собою, завдаючи болю тим, кого найбільше любить, вона починає руйнувати те, що тримає Людей Ікс разом. Тепер, коли сім’я розпадається, вони змушені шукати шлях до об’єднання – аби не лише врятувати душу Джин, але й захистити усю планету від чужинців, які прагнуть оволодіти новою надпотужною зброєю і заволодарювати галактикою.

Цю роль, після свого дебюту у всесвіті “Людей Ікс” в 2016 році, продовжить грати Софі Тернер. Акторка найбільш популярна завдяки ролі Санси Старк у серіалі “Гра престолів.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here