З’явився другий трейлер фільму “Людина-павук: далеко від дому”

0
262


Вже 2-го липня на світові екрани вийде художня стрічка режисера Джона Воттса “Людина-павук: далеко від дому”. Кінокомпанія “Sony Pictures Entertainment” на своєму YouTube-каналі поширила вже другий трейлер картини про супергероя, на початку якого виконавець головної ролі Том Голланд застерігає фанів про спойлер, у випадку, якщо вони не в курсі того, що сталося у стрічці “Месники: завершення”.
Події у “Людина-павук: далеко від дому” продовжать пригоди попередньої стрічки “Людина-павук: повернення додому”. За сюжетом, після подій останнього фільму про супергероїв “Месників” Пітер Паркер, сумуючи за своїм наставником Тоні Старком, який пожертвував собою і загинув, вирушає зі своїми друзями до школи в Європу.
За кордоном він зустрічає Ніка Ф’юрі і погоджується йому допомогти. Людина-павук об’єднується з Містеріо, який насправді є його ворогом, щоб змагатися з елементалами, які прийшли з іншого виміру.

“Людина-павук: далеко від дому” став двадцять третім фільмом кіновсесвіту “Marvel”. Головні ролі у стрічці зіграли Том Голланд, Джейк Джилленгол, Джон Фавро, Зендея, Семюел Л. Джексон, Кобі Смолдерс. Відомо, що зйомки відбувалися у Великій Британії, Чехії, Італії та Сполучених Штатах Америки.
Кажуть, що події третього фільму про супергероя “Людину-павука” застануть Паркера під час його випускного. До слова, другий трейлер стрічки, що вийде вже у липні цього року, за два дні переглянуло майже 40 мільйонів користувачів YouTube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here