З’явився трейлер до нетипової української комедії

0
720

Лише після одного перегляду трейлеру до стрічки «Гуцулка Ксеня» можна сказати непевне, що українське кіно розвивається неабиякими темпами. Карпатська атмосфера ХХ століття та ніякого шароварництва, стильні образи, доречна національна символіка – усе це вилилось у нетипову для вітчизняного кінематографу картину.

Історію за мотивами композицій Ярослава Барнича зрежисувала Олена Дем’яненко. Здавалось би, усе за класикою жанру. Приїжджає чоловік «із міста» та закохується у провінційну дівчину. Тим не менш, сценаристи додали винятково українських деталей. Парубок – нащадок гуцульських мігрантів, що прилетів із Америки. Ну, а кохання – вимушений шлюб за спадок. Втім, сюжет виявляється складнішим, ніж видається.

Створений спільно з міжнародною акторською командою та фрік-кабаре «Dakh Daughters», мюзикл набув неочікуваних для вітчизняного кіно обрисів. Стильна постановка кадрів часом змушувала глядачів замислитись, чи не в іншій країні зафільмована стрічка.
«Гуцулка Ксеня» очікується в українському прокаті незабаром – 7-го березня наступного року. А поки, із відеоанонсом до комедії можна ознайомитись на офіційному Youtube-каналі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here