“Жахливіше апокаліпсису”: вийшов новий трейлер “Людей Ікс”

0
454


Світ на межі кінця, але не «апокаліпсис» став цьому причиною. Гнів та біль у поєднанні із понадлюдською силою, яку ніхто не може цілком усвідомити. Темний Фенікс потроху загорається полум’ям і, разом з тим, руйнує все на своєму шляху. Моторошно звучить? А тепер додайте до цього всього героя, якому ви так симпатизували упродовж двох минулих частин «Людей Ікс» – Джин Грей.
Вперше за переосмислення культової франшизи взялись ще у 2014 році. Саме тоді на великих екранах з’явилась картина, що проклала цілковито новий шлях для кіновсесвіту «Людей Ікс». Проте стрічці про «Дні минулого майбутнього» не вдалось змінити одного – загрози від наймогутнішого мутанта академії.

Допоки усі очікують того моменту, коли зло і добро ще позмагаються за свою перевагу, у мережі з’явився уже як третій трейлер про легендарних супергероїв. За словами творців фільму, прем’єра стрічки «Люди Ікс: Темний фенікс» відбудеться сьомого червня цього року.
Апокаліпсис кінцем не став, та чи зуміє поставити крапку в існуванні людства Джин Грей? Здавалось би, усе за класикою жанру. Чорне проти білого. Але це аж ніяк не стосується «Темного фенікса». Зло доведеться вершити добру, як би парадоксально це не звучало. А «інше добро» буде вимушене це зупинити. Надія – єдине, що залишається, допоки усе не перетворилось на попіл.

«Розум крихка річ. Ледь штовхни, і він котиться в інший бік». Лише з перших моментів трейлеру усе стає зрозумілим: мутантам доведеться поборотись не за життя, а на смерть. Варто зазначити, що у кінокартині зіграли все ті ж імениті актори, що з’являлись і в попередніх фільмах «Людей Ікс». Незмінно, Софі Тернер у ролі Джин Грей, Містик все та ж Дженіфер Лоренс, а Магнето – Майкл Фассбендер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here