Жан-Клод Ван Дамм знімається в екшн-комедії “Останній найманець” для Netflix

0
289

Жан-Клод Ван Дамм приступив до зйомок “Останнього найманця”, бойовика Девіда Чархона, в якому, також, знімається Альбан Іванов, Асса Сілла, Самір Декацца, Патрік Тімсіт, Ерік Юдора і Міу-Міу.
Як повідомляє Hollywood Reporter, Ван Дамм буде в ролі таємничого колишнього агента Секретної служби, який повинен терміново повернутися у Францію, бо його син (Декацца) помилково звинувачується урядом в торгівлі зброєю та наркотиками.

“”Останній найманець” – це неймовірно захоплюючий проєкт, який дозволяє мені взяти участь у новому жанрі”, – сказав Ван Дамм. – Я завжди був шанувальником Жан-Поля Бельмондо та сподіваюся, по-своєму, запалити факел комедійної екшн-фігури. Сценарій Девіда Чархона, дуже вдалим чином, об’єднує всі елементи – гарна історія, велика кількість дій та великий гумор”.
“Я, також, дуже радий працювати разом з новим поколінням талантів, такими як Албан Іванов, Асса Сілла та Самір Декацца, але і возз’єднатися на екрані з Патріком Тімсіта, Еріком Юдора, Міу-Міу та Валері Капріскі”.
“Я хочу повернутися до великої традиції бойовиків 80-х та 90-х років – тих культових фільмів, які ми всі любимо, де герої були незвичайними, трюки були все більш вражаючими та правдивими, і все перемежовувалося гумором. Тільки Жан-Клод міг втілити цей безпрецедентний золотий вік кінематографа “, – сказав Девід Чархон.
Гаель Мареші, креативний менеджер Netflix France, сказав: “Ми дуже раді вітати велику легенду бойовика, Жана-Клода Ван Дамма, ​​в тандемі з невблаганним Альбаном Івановим, оточеним міріадами великих французьких талантів, і все це в надзвичайно веселому та оригінальному фільмі”.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here