Жан Рено повертається у новому фільмі “Холодна кров”

0
457


Українсько-французьку копродукцію, головну роль в якій зіграв Жан Рено, було знято в Карпатах, які, своєю чергою, зіграли роль засніжених лісів американського штату Вашингтон. За сюжетом, головний герой – літній найманий вбивця, який мешкає у віддаленій місцині. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на снігоході, знаходить прихисток в його шале. Чоловік, який завжди вбивав, вперше вирішує врятувати життя.
Активну роль в організації українських зйомок відігравала також кінокомпанія «Пронто Фільм». 15 травня 2019 року розпочався французький кінопрокат «Холодної крові». Дистриб’ютором фільму став французький підзрозділ Paramount Pictures.

Фільм було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Бюджет «Холодної крові» склав 73 млн. 877,2 тис. грн., з яких частка державного фінансування становила 21 млн. 390,9 тис. грн. Виробили фільм кінокомпанії East-West Production (на чолі з продюсерами Оліасом Барко та Олегом Германом, Київ), Eight35 (під егідою Корінн Бенішу та Флоранс Моос, Париж), Seven52 (за підтримки Лорана Толлерона) та Lagardère Studio.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here