Зірка “Сутінків” Роберт Паттінсон стане новим Бетменом

0
378

Від вампірської саги до супергеройської трилогії – акторська кар’єра Роберта Паттінсона завжди була насичена, так би мовити, спецефектими. Втім, варто полишити усі кадри із «сяючими тілами» у минулому та нарешті приміряти на актора новий, цілковито інакший образ – найвідомішого в історії кіноборця за справедливість. Так, Паттінсону врешті дісталась роль Бетмена.
Як зазначали сценаристи студії Warner Bros., нова серія фільмів про культового персонажа «Бетмена» розповість історію, що ніколи не з’являлась на великих екранах. Основою трилогії буде власне становлення Бетмена як супергероя, а не те, що відбулось після. Відтак, головним критерієм на кастингу за головну роль був вік. Точніше – зовнішність «молодше тридцяти».

Серед претендентів на почесну роль опинився не один лише Паттінсон. Метт Рівз, режисер очікуваної трилогії, розглядав ще одного британця – Ніколаса Голта. Розставити усі крапки над «і» повинна була би зустріч, що відбулась у четвер минулого тижня. Що ж, не довелось довго чекати, як у мережі з’явилась новина про нове обличчя Бетмена – ним стане зірка «Сутінків» Роберт Паттінсон.
Метт Рівз анонсує, що перша частина трилогії може з’явитись на великих екранах уже до 2021-го року. Зйомки супергеройської картини розпочнуться наприкінці цього року. Принаймні, головного актора уже обрали – відомого за грою у серії фільмів «Сутінки», кінокартинах «Гаррі Поттер і келих вогню», «Гарні часи» та «Води слонам». Втім, на цьому список не вичерпується.

Варто зауважити, що головного актора стрічки «Бетмен» замінюють далеко не вперше. Славнозвісного борця за справедливість, суперсилою якого є незліченна кількість грошей, уже встигли зіграти Майкл Кітон, Вел Кілмер, Джордж Клуні, Крістіан Бейл та Бен Аффлек. Цього ж разу естафету повинен перейняти Роберт Паттінсон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here