Зірка “Сутінок” став головним претендентом на роль Бетмена

0
379

На великих екранах транслюється «фінальна битва» від Marvel, а ще одна комікс-студія DC взялась за перемовини на предмет нового фільму про «Бетмена». З огляду на все, акторський склад зміниться радикально. І Бену Аффлеку таки доведеться поступитись місцем новому актору, що відкриє цілковито нову еру сюжетів про культового персонажа Бетмена.
Згідно з плітками, головного героя стрічки може зіграти зірка «Сутінок», Роберт Паттінсон. Принаймні, поки англійський актор веде перемовини із студією DC, що от-от розпочне зйомки «Бетмена» від Метта Рівза. До того ж, інсайдери запевняють, що пошуки акторів дійшли до завершальної стадії. І, ймовірно, з дня на день уже буде відомо ім’я того, хто розкриє оновлений Всесвіт DC.


У будь-якому разі, студія Warner Bros. не поспішає коментувати те, що відбувається за лаштунками. А тим часом прихильникам культового сюжету не залишається нічого іншого, як критикувати те, що поки навіть сценаристам не відомо. Глядачам і на думку не могло прийти, що актор, відомий із «сльозливого» фільму «Сутінки», таки може стати Бетменом сучасності.
Дехто ж провокативно заявляє, що Паттінсон аж ніяк не годиться на роль Бетмена. Частково, зважаючи на його акторське минуле «жінкоподібного вампіра». Так чи інакше, його місце у новому «Бетмені» поки не підтверджене. Разом з тим, хтось таки продовжує розвідувати імена претендентів на роль славнозвісного супергероя. Хоча й не обійшлось без тих, кому «варіант» із Паттінсоном неабияк припав до душі.

Нагадуємо, у березні минулого року студія DC офіційно заявила, що Бен Аффлек йде із «Бетмена». У січні почалось формування списків імен на головну роль у новому фільмі. Що цікаво, серед них імені Роберта Паттінсона не знайшлось. Принаймні, на той час. Подейкують, зараз зірка «Сутінок» не єдиний претендент на престижну роль.
Серед шорт-листа є щонайменше ще одне ім’я. І це 29-річний британський актор Ніколас Голт. У будь-якому разі, більш точна інформація з’явиться у мережі згодом. Єдине, що відомо напевне – прем’єра стрічки запланована на 25 червня 2021-го року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here