Зірки серіалу “Гра престолів” знову зустрінуться на зйомках у новому фільмі

0
377

Нещодавно зарубіжні ЗМІ повідомили, що Кіт Герінгтон задіяний у фільмі про супергероїв. Проте, актор остаточно не попрощався з колегами з популярного серіалу. Компанію у новому проекті йому складе товариш по серіалу Річард Медден.
32-річний Кіт Харінгтон прославився завдяки ролі відважного Джона Сноу. Після настільки вдалого успіху, здавалося, актора завжди будуть сприймати королем Півночі з “Гри престолів”. Сам артист зізнався, що розставання з персонажем далося йому нелегко. Однак недавно зарубіжні ЗМІ повідомили, що зірка серіалу приміряє на себе абсолютно новий образ. Тепер Кіт задіяний у фільмі за мотивами коміксів Marvel.

Багато хто підозрював, що актор стане Росомахою. Але в новому проекті під назвою “Вічні”, акторові довірили роль супергероя на прізвисько Чорний лицар. Втім, Харінгтону не доведеться кардинально змінювати імідж. Очевидно, актор знову з’явиться перед глядачами в образі середньовічного воїна. Адже його герой носить лицарське спорядження і пересувається верхи на крилатому коні.
Атмосферу “Гри престолів” на майданчику підтримає колега по серіалу, 33-річний Річард Медден. Шанувальники пам’ятають актора за роллю зведеного брата Джона Сноу, Робба Старка. У “Вічних” артисту дістався один з центральних персонажів – супергерой Ікаріс.
Подробиці співпраці Кіта з Marvel поки тримаються в секреті, зате відомо, хто ще складе йому компанію в майбутній стрічці. Так, в акторському складі заявлені Анджеліна Джолі, Сальма Хайек та інші зірки популярних фільмів.

Нагадаємо, що після показу фінальної серії “Гри престолів” акторові довелося пройти курс реабілітації. Кіт звернувся до психологів через важку депресію і алкоголізм. “Я розумів, що повинен вважати себе самим везучим хлопцем в світі. Серіал подарував не тільки славу, завдяки йому я зустрів любов, отримав друзів. Але замість цього прийшло відчуття беззахисності, вразливості. З’явилися проблеми з довірою, я став боятися людей за межами знімального майданчика”, – поділився актор.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here