“Зоряні війни” продовжуються – Disney оголосив прем’єрні дати

0
948


Існують франшизи, що із роками не втрачають своєї популярності та знову і знову виходять на великі екрани у нових сюжетах. Змінюються актори, постановки та режисери, але одне залишається незмінним – захоплення шанувальників. Здавалось би, навіть у момент, коли розповідь дійшла до межі, «Зоряні війни» сміливо прямують до «Краю Галактики».
І світі акторських прав і власників франшиз усе поступово унормовується. Відтепер, ніхто інший, окрім Disney, не займатиметься екранізацією культового сюжету про міжгалактичні війни. Усі знають, що корпорація розваг продовжує активно готувати вихід однойменного стримінгового сервісу, подібного до Netflix. Втім, як не дивно, зараз мовиться зовсім не про це.

Студія Disney ще раніше почала будівництво тематичного парку розваг, приуроченого культовій франшизі. Офіційне відкриття комплексу під назвою «Зоряні війни: Край галактики» готується до 31-го травня.
Втім, резервувати вхідні квитки гостям доведеться не за день-два, а за тижні. Хоча й за це не буде зніматись додаткової вартості. Що прикро, до дня «розрізання червоної стрічки» не всі атракціони будуть готові, про що повідомляють ідейні творці парку розваг.

До слова, тематичний парк розміщено у штаті Каліфорнії. Отримає він назву «Зоряні війни: Край Галактики» (мовою оригіналу це звучатиме так: «Star Wars: Galaxy`s Edge»). Спорудженням розважального комплексу зайнялись ще у 2016 році – у районі Діснейленду. Згідно з ідеями архітекторів, він матиме вигляд неіснуючої планети Баати.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here