Аладдін відродиться на театральній сцені

0
890

Діснеєвський Аладдін  заживе новим життям на сцені театру. Треба віддати творцям належне, адже, вони навчилися робити вистави видовищними без допомоги комп’ютерної графіки, тобто уся краса буде не на екранах, а в реальному часі на сцені.
Все створене на профессіоналізмі акторів та групі людей, що займаються оформленням майбутнього видовища. Титанічна праця криється у кожній деталі, безсонні ночі, та декорації просякнені потом, нервами та жагучою тягою до здивування глядача.

Бюджет вистави космічний, підбірка акторів на вищому рівні. Дісней не має права вдарити лицем у бруд. Це дійсно всесвіт магії! Та може, нам і не треба цікавитись тим, що твориться за кулісами?
Адже, цинус в тому, щоб ми мали змогу зануритися на де-кілька годин у іншу реальність, реальність насичених кольорів, солодких голосів, красивого вбрання та замінити сірість цього світу на яскраві переживання.
У мультфільмі 92-го року Аладдін пообіцяв джину, що його озвучив, цього часу покійний Робін Уїльямс, третім бажанням було звільнити чарівного блакитного друга. Трохи більше ніж через 20 років бажання джина стало реальним, його таки звільнять і він вийде у наш світ на сцену. Отже, бажання мають тенденцію виконуватися!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here