Disney презентував зворушливу стрічку про слоненя Дамбо

0
353


Майбутня діснеєвська адаптація культової стрічки «Дамбо» невдовзі з’явиться на великих екранах. Глядач в очікуванні, а критик пророкує приголомшливі касові збори. Унікальна екранізація мультфільму про слоненя Дамбо із живими акторами стала черговим проривом для Тіма Бертона. Точніше, стане за кілька днів.
Варто зазначити, що вперше іменита франшиза з’явилась на світ ще у 1941 році. Згідно з прогнозами, цьогорічний ремейк обіцяє принести прибутки до статків студії Disney у розмірі п’ятдесяти мільйонів доларів лише на північноамериканському континенті. До того ж, стрічка цілком може стати екранізацією «номер один» у Сполучених Штатах.

Але такі прогнози все рівно не зрівняти з іншими фільмами від Disney, які зовсім нещодавно збагатили студію на пристойні суми. Мовиться про «Красуню і чудовисько» 2017-го року із прибутками у розмірі 174 мільйонів доларів та «Книгу джунглів», що у 2016 році зібрала 103 мільйони «зелених». Обидва ремейки виявились небувалим проривом для студії у форматі переосмислення сюжетів із минулого.
Причини такої різниці в успіхах кінокартин цілком очевидні. Уся справа у тому, що «молодші» персонажі краще сприймаються публікою. Як результат, історія про кохання між красунею і чудовиськом набирає більшої популярності, ніж стрічка про слоненя родом із далекого 1941-го.

Втім, на «Дамбо» студія зупинятись не планує. Ремейк, що поступово з’являється у масовій культурі, стане тільки першим кроком для Disney у сфері осучаснення франшиз. Наступною стане історія про «Аладдіна». Згодом вийде драматичний «Король Лев» від Джона Фавро, що вже сьогодні обіцяє для Disney приголомшливі касові збори.
Так чи інакше, стрічці про Дамбо таки доведеться зіткнутись із непоганою конкуренцією. І йдеться не лише про сюжети від Disney. Незабаром і у світі коміксів відбудеться добряче зрушення разом із виходом фінальної стрічки «Месників».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here