Disney уже працює над ремейком “Ліло і Стіч”

0
711

Культовий мультфільм «Ліло і Стіч» повертається на великі екрани. Джонатан Айріх та Ден Лін, що паралельно знімають нову екранізацію франшизи «Аладдін», розпочали роботу над черговим ремейком з далекого 2002 року.
Сценарій до анімаційної роботи про дружбу між демонічним прибульцем та дівчинкою-сиротою уже на стадії розробки. Lin Pictures спільно з Disney готують мультфільм-гібрид на основі комп’ютерної гри.

Нагадаємо, оригінальна стрічка була написана й відзнята Діном ДеБлойсом і Крісом Сандерсом, котрий згодом зайнявся усім відомим проектом «Як приборкати дракона». Незмінно, центровими у сюжеті стануть самотня дівчинка із Гаваї на ім’я Ліло та відданий «іноземець» Стіч, створений з метою руйнування світів. Значення сімейних взаємовідносин і справжньої дружби розкриються у нових сюжетних перипетіях.

Очікується, що касова стрічка початку двохтисячних не лише залишиться яскравою плямою в історії Disney, але й знову принесе значні прибутки для голлівудської студії. Проте поки не відомо, призначений новий проект для кінопоказів чи для однойменного стримінгового сервісу, який запустять у дію на початку 2019 року. Тим не менш, вихід стрічки очікується на ряду з іншими оновленими сюжетами минулого, такими як «Попелюшка», «Король Лев», «Аладдін» та інші. До слова, останній вийде на екрани уже 24 травня наступного року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here