“Дочекались!”: відомі дати виходу четвертого сезону “Рік і Морті”

0
464

Нарешті, після років сподівань прихильники культового сюжету про божевільного науковця та його внука-підлітка дочекались – у мережі анонсували вихід четвертого сезону анімаційного серіалу «Рік і Морті». Блукання просторами космосу, битви за життя із жителями інших планет, абсурдні витівки підстаркуватого генія – усе це ви побачите згодом.
Не минуло й кількох років (без сарказму), як Cartoon Network оприлюднив проморолик із інформацією про новий сезон іменитого мультсеріалу для дорослих. Для шанувальників подібна перерва не в новинку, адже й попередні епізоди виходили із приголомшливими проміжками часу. Відтак, серіал на три сезони став сюжетом, на якому виросло не одне покоління.


Що цікаво, на офіційній сторінці у Twitter студія Cartoon Network презентувала анонс із виходом очікуваного сезону «Ріка і Морті» вельми нетиповим способом. Дати прем’єри зазначили не у форматі трейлеру, і не від творців сюжету. Мінімум тексту та максимум гри, «акторської» гри від улюбленців мільйонів – власне анімаційних персонажів Ріка і Морті.
До проморолика творці серіалу додали лише коротке текстове повідомлення: «Ми маємо цікаву для вас інформацію». Самі ж герої серіалу розповіли усе, але без подробиць, у типових для себе образах. Звісно, подібне рішення не змогло не замилувати прихильників серіалу, які очікували на бодай якусь появу своїх улюблених героїв упродовж років.


Що ж, прем’єра четвертого сезону відбудеться уже цього року, що не може не тішити. Якщо бути точнішим – у листопаді. Конкретних дат поки не відомо, але й це вже радує. Ймовірно, уже цими днями Cartoon Network також поширить трейлер очікуваного анімаційного серіалу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here