Ірландський «оскар» за український мультфільм

0
569

Голлівудський анімаційний екшин в українській столиці, та ще й за часів прекрасних принцес, відважних воїнів і могутніх чаклунів. На цей раз вітчизняні фільммейкери створили класичну діснеєвську стрічку із вдалими гумористичними відступами та алюзіями до сьогодення.
Не зважаючи на критику стосовно безхарактерності персонажів та наслідуванню американських зразків, фільм відзначився якісною анімацією та доречними жартами. Тож, зовсім не дивно, що українська кінострічка вмить здобула визнання далеко за межами країни.

Минуло не так вже й багато часу після завершення прем’єрних показів, а «Викрадена принцеса» здобула першу міжнародну нагороду. За номінацією «Найкращих художній фільм», стрічка перемогла у шостому Міжнародному кінофестивалі Ричарда Гарріса, що в Ірландії.
Нагадаємо, режисером фентезійного мультфільму став Олег Маламуж. За основу розповіді про мандрівного поета, що рятує викрадену принцесу, стала казка російського поета Олександра Пушкіна – «Руслан і Людмила».

Стрічка вийшла на великі екрани 7 березня 2018 року і лише за перший вікенд показів зібрала 21 мільйон гривень. Протримавшись в українському прокаті п’ять вихідних поспіль, «Викрадена принцеса» стала рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here