“Історія іграшок – 4”: глядачів вразять раптові зміни сюжету

0
302


Культова анімаційна стрічка, що вперше за історію мультфільму здобула престижну премію «Оскар» у категорії повнометражки, підходить до свого логічного завершення. Про подробиці очікуваного фіналу розповіла Енні Поттс, цієї п’ятниці та спеціально для американського ранкового шоу.
Чи врешті розв’яжеться любовний трикутник, що трапиться із головними героями та чи буде в іграшок «happy end». Сценаристи в один голос стверджують єдине – четверта частина мультфільму стане крапкою в історії. Так чи інакше, цілий культурний пласт, прокладений на основі першої анімаційної повнометражки, і надалі залишатиметься вагомою складовою світової поп-культури.

Що цікаво, у попередніх частинах стрічки навіть не мовилось про присутність складних любовних зв’язків між персонажами картини. Хоча, фінал третього мультфільму натякав, що без цього не обійтись. Відтак, продовження та власне завершення сюжету спророкувати неабияк складно. Глядачі потребують від Pixar відповідей, але чи не найвідоміша анімаційна студія світу надає перевагу «витриманій» інтризі.

Цілком можливо, що мультфільм врешті перетвориться на мультиплікаційне переосмислення культової історії про «Великого Гетсбі». У будь-якому разі, спостерігання за персонажем Вуді в образі Леонарда Ді Капріо може виявитись захоплюючим не тільки для глядачів «молодшої» категорії.
Не так давно у мережі з’явився перший трейлер до четвертої частини «Історії іграшок». Українці зможуть побачити мультфільм на великих екранах уже цього літа – з двадцятого червня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here