“Краще, ніж очікували”: новий “Аладдін” набирає популярності у кінотеатрах

0
714


Минулого четверга на світові екрани вийшов римейк відомого пригодницького фільму 1992 року “Аладдін”. Судячи з реакції кінолюбителів, він і досі не втратив актуальності серед фанів “Disney”. За перші три дні прокату фільм приніс прибуток у більше, ніж 86 млн доларів у Північній Америці.
І хоч мало хто покладав великі очікування на римейк від режисера Гая Річі, мультфільм таки перевершив сподівання. За оцінками експертів його прибуток має піднятися до 105 мільйонів доларів по всьому світу. І хоч цей результат важко порівняти з фільмом 1992 року, який приніс 500 млн, та все ж, як би це сумно не звучало, критики очікували гіршого.
У новій екранізованій версії популярної казки з’являється Вілл Сміт у ролі синього Джинна, канадський актор Мена Массуд у ролі хитрого Аладдіна, який прикидається принцом, щоб привернути увагу прекрасної Жасмін, роль якої зіграла Наомі Скотт.

Виступаючи на червоній доріжці на світовій прем’єрі минулого тижня в Лос-Анджелесі, Сміт розповів “Variety” про деякі з головних проблем, з якими вони мали справу. За його словами, важко було знайти спосіб, аби не зробити фільм занадто різким, порівняно з оригіналом, а також змусити людей відчути себе як вдома, коли вони сприймають щось нове і особливе.
“Аладдін” перевершив і очікування критиків. “The Guardian” дав фільмові дві з п’яти зірок, зазначивши, що “Аладдін не може загнати Джинна назад у пляшку і що більше це не виглядає магічним”. “The Independent”, в свою чергу, оцінив римейк аж у чотири зірки, адже ця версія значно перевершила їхні сподівання. “The Telegraph” вибрав оцінку три, написавши: “Якщо ви думали, що Гай Річі не принесе магії в казковий світ Disney, то ви дуже помилялися”.
А наразі увесь світ застиг у очікуванні римейка “Короля Лева”, прем’єра якого в Україні запланована на 18 липня. Передбачають, що стрічка поб’є усі цьогорічні рекорди за касовими зборами.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here