“Крижане серце-2” – у мережі з’явився перший трейлер мультфільму

0
449


Офіційний тизер одного з найочікуваніших сиквелів від “Walt Disney” світ побачив ще у лютому і полегшено зітхнув: “Крижане серце” повертається. І от, нарешті, у мережі з’явився захоплюючий трейлер до другої частини мультфільму, який вийде на екрани вже у листопаді цього року.
У “Крижаному серці-2” Анна з Ельзою відправляться у небезпечну подорож до невідомої Півночі, адже їхнє царство знову буде у небезпеці.  Троль, товариш Кристофа, каже:
“Минуле Ельзи – це не те, що здається. Ви повинні знайти істину. Ідіть на північ, через зачаровану землю в невідоме. Але будьте обережні, ми завжди боялися, що повноважень Ельзи надто багато для цього світу, але тепер турбуємось, аби їх було достатньо”.
Героїні, разом з Кристофом і Олафом, будуть розгадувати таємницю, чому Ельза народилася з магічними силами. У мультфільмі буде магато нових магічних істот, зокрема водяний кінь і гіганти.

Режисерами стали Дженніфер Лі та Кріс Бак. Перша частина фантастичного мультфільму вийшла на світові екрани ще у 2013 році і навіть отримала премію “Оскар”. Варто зазначити, що “Крижане серце” зняте за прототипом казки Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева”.
Слід згадати й шалені касові збори, які принесла анімація. З кошторисом у 150 млн доларів мультфільм зібрав понад один мільярд доларів. Вже 21 листопада “Крижане серце-2” можна буде переглянути в українських кінотеатрах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here