“Мавка. Лісова пісня” вже на великих екранах, трейлер мультфільму

0
396

Ще не вирішили як провести вихідні? Тоді маємо для вас ідею: сходіть з дітьми на український мультик «Мавка. Лісова пісня». Цього тижня він вийшов у прокат і вже отримав чимало захоплених відгуків. 

Глядачі хвалять фільм за доброту та красиву картинку. І за знайомі зіркові голоси: Дзідзьо, Артема Пивоварова, Олени Кравець, Ніни Матвієнко та інших, які озвучили мультфільм. А більше про те, як створювався магічний світ лісової мавки – дивіться в кіноогляді.

Фільм описує стосунки духів лісу та людей. Головна героїня з числа лісових жителів — це добра і наївна Мавка, що пробуджується навесні аби розбудити решту духів. Музикант Лукаш, щоб врятувати свого хворого дядька Лева, вирушає до таємничого та забороненого лісу, щоб знайти дерево життя за пропозицією жорстокої Килини. Насправді ж Килина хоче скористатися живильною силою дерева для отримання вічної молодості.

У мультфільмі немає деяких персонажів оригінального твору Лесі Українки, як-от матері Лукаша, Перелесника та Потерчат. Натомість у ньому є такі нові персонажі, як жабокиць Квусь, лісовик Гук, песик Лукаша Шусть, рисеня та безлічі інших лісових істот.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here