Монстри на канікулах 3 – офіційний трейлер

0
831

Коли паралельний світ перетинається з реальним, це практично завжди несе найнесподіваніші наслідки. Саме з такою не простою ситуацією зіткнувся великий вампір граф Дракула. Під час святкування ювілею дочки Мевіс “Монстри на канікулах 3: Море кличе” познайомилися з людиною, сміливим хлопцем на ім’я Джонні.
Він відразу сподобався гостям, а дівчина його полюбила. Через довгі роки конфліктів і непорозумінь, Дракула все ж прийняв в свій будинок людину і закохані одружилися. Молодята були щасливі разом, і незабаром у них з’явився малюк. Дракула був радий, що в його родині тепер існує ще один

Але коли хлопчик підріс, його надії зруйнувалися. Онук був абсолютною копією свого тата людини. Він з цим не змирився, дід вирішив виправити таку несправедливість. Він спробував з усіх зусиль проявити приховані здібності хлопчика і довести всім, що він істинний вампір, але всі його спроби закінчувалися невдачею.
Чи зуміє граф домогтися поставленої мети? Адже попереду на нього чекають чергові сюрпризи долі. Йому необхідно підготується до Дня Народження онука, влаштувати свято і відкрити готель для монстрів. Нові пригоди, смішні і веселі історії знову стануть частиною життя головних героїв.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here