“Монстри на канікулах – 3” склали чверть квартального прибутку “Sony”

0
561

Корпорація «Sony» оголосила про свій прибуток на щорічному Токійському міжнародному Кінофестивалі. Відома голлівудська компанія упродовж червня-вересня 2018 року зібрала 209 мільйонів доларів за серію успішних кінопрем’єр. Порівняно з минулорічним показником у 68 мільйонів, теперішні результати вражають.
Як пояснює причину рекордних касових зборів сама компанія, таким результатам вона завдячує новому веденню бухгалтерського обліку та, безсумнівно, виходу кількох найочікуваніших прем’єр року. Лише за екранізацію  третьої частини франшизи «Монстри на канікулах» «Sony» заробила майже чверть свого квартального прибутку.

Не суттєво поступились місцем найкасовіших фільмів сезону нова частина «Праведника» та друга спроба екранізації легендарної «Джуманджи».
Варто зауважити, що «Веном», який успішно перетнув рубіж у 500 мільйонів доларів за світовими касовими зборами, вийшов після закриття щоквартального обліку. Але, незадовго після його прем’єри, «Sony» спрогнозувала збільшення свого річного доходу ще на 8,8 мільярдів доларів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here