“Монстри на канікулах”: подробиці виходу нової частини

0
500

Різдвяні свята не минуть без відповідного святкового настрою, адже на великих екранах з’явиться довгоочікувана мультиплікаційна стрічка про монстрів на канікулах. Що цікаво, однойменна франшиза вперше приурочує свою прем’єру до зимових свят. Відтак, не виключено, що її сюжет не обійдеться без різдвяних мотивів.
За офіційними повідомленнями від студії Sony Pictures Animation, «Монстри на канікулах-4» вийдуть у кінотеатрах наприкінці 2021 року. Що ж, у будь-якому разі, призначені дати виявились неабияк сміливим кроком від анімаційної компанії. Цьому існує єдине пояснення – Sony розраховує на успіх.

До того ж, очікуваний мультфільм з’явиться лише через тиждень після третьої екранізації культового «Аватару», що дебютує 17 грудня. Ще за перших показів Адама Сендлера у ролі графа Дракули зібрали каси у розмірі 1,3 мільярдів доларів серед міжнародного глядача.

Лише третя історія франшизи про «Літні канікули» принесла для студії Sony 528,6 мільйонів доларів, після прем’єри у липні 2018-го року. Всередині країни каси нараховують у розмірі 167,5 мільйонів умовних одиниць. Нагадаємо, перші два мультфільми дебютували у вересні 2012 і 2015 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here