Піноккіо стане справжнім хлопчиком

0
1066

Історія італійської ляльки Піноккіо, що мріяв стати справжнім хлопчиком перетвориться на дійсність. Вслід за Діснеєвським Аладдіном засновники проекту вирішили відтворити цю прекрасну історію на сцені театру.

Мало того, все буде виглядати у дусі бродвейського шоу. Креативна група, що працювала над театральною постановкою Гарі Поттера, що так сильно завоювала глядацькі симпатії, буде працювати над шоу Піноккіо. Звичайно ж, результат буде 100-процентно  успішним. Коли такі генії за кермом, ми не маємо права, навіть чекати від них провалу.

“Ми народжені, щоб казку зробити бувальщиною” – певно, такий девіз має група зодчих, що взялася за проект. До речі, напам’ятаємо, що сюжет казочки полягав у тому, що дерев’яна лялька ожила, та пройшла крізь біль, страждання, та усі емоції, що притаманні живій людині, а у кінці вибаглива та справедлива фея таки зробила його справжнім хлопчиком. Мультфільм Діснея 1940 року сколихнув серця не одного покоління, а хлопчик таки дійсно стане справжнім на сцені театру.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here