“Повернення короля”: вийшов зворушливий трейлер римейку “Короля Лева”

0
306


Гарні новини для істинних шанувальників старого чуттєвого мульта про левеня Сімбу: компанія “Disney” на своїй офіційній Youtube-сторінці поширила трейлер мультфільму-римейку “Король Лев”. На екрани стрічка вийде 19 липня 2019 року – саме тоді мультику виповниться рівно 25 років.
Режисером пригодницького мультфільму став Джонатан Фавро, відомий американський актор, продюсер, сценарист. Виробництво стрічки розпочалося у 2017 році у Лос-Анджелесі на фоні синього екрану. Тизер римейку “Короля Льва” встановив рекорд за кількістю переглядів за добу серед діснеївських роликів: його переглянуло 224,6 мільйонів користувачів.

Трейлер набрав за добу 7 мільйонів переглядів. Сімбу озвучив американський актор Дональд Гловер, Налу – співачка Бейонсе, Муфасу – Джеймс Ерл Джонс, Шрама – Чіветел Еджіофор, Пумбу – Сет Роген, Тімона – Біллі Айкнер.
Як і в оригінальному мультфільмі, за сюжем Шрам вбиває ватажка зграї Муфасу, а його сина, спадкоємця престолу Сімбу, виганяє. Після цього Сімба потрапляє в компанію суриката Тімона і кабана Пумби, поруч з якими він дорослішає і стає відважним левом.
Нагадаємо, що “Король Лев” 1994 року випуску став лідером за касовими зборами. Він отримав два “Оскари”, два “Золотих глобуси” і три премії “Греммі”. У 2018 році “Король Лев” увійшов до списку “250 найкращих фільмів” за версією IMDb, посівши 47-му позицію.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here