Презентували перший трейлер “Крижаного серця-2”

0
480


Продовження найкасовішого мультфільму в історії анімації буде. Про це повідомив режисер першої частини «Крижаного серця» Кріс Бак, після шести років перерви. Світ чекав та, нарешті, на платформі Youtube з’явився перший трейлер до уже як культової стрічки.
Короткий ролик від Disney набирає неабиякої популярності не днями, а буквально таки погодинно. Нічого дивного, оскільки перший повнометражний мультфільм відзначився приголомшливими успіхами. Сказати, що «Крижане серце» отримало дві премії «Оскар» – нічого не сказати. Адже мультфільм відзначився не тільки своєю гучною появою на червоному хіднику.

Вражаюче, але його касові збори більш ніж у вісім разів перевищили стартовий бюджет. Як результат – 1,2 мільярди доларів та вісім років затишшя з боку Disney. Що ж, після такого тріумфу складно не занизити планку. Будемо сподіватись, що «витримана» зйомка принесе свої плоди.
Так чи інакше, уже із першого трейлеру творці стрічки гучно заявили про свої наміри. З огляду на все, у новому сюжеті буде порушено нові проблеми. Головна героїня Ельза більше не боїться своєї сутності. А її сестра Анна стала більш рішучою та відчайдушною, ніж коли-небудь раніше.

Здавалось би, ролик майже нічого не роз’яснив. Глядачі не розуміють, куди женеться Крістофф на армії оленів, чому Анна перестрибує через прірву та як врешті Ельза наважилась випробувати свої сили на непереборному океані? Що ж, відповіді на ці всі запитання з’являться зовсім згодом – 22 листопада на великих екранах кінотеатрів, у США. Традиційно, із новими унікальними саундтреками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here