Режисер “Історії іграшок” покидає Pixar після 25 років роботи

0
335

Ера оскароносних мультфільмів «Історія іграшок» та «Коко» завершується, адже Лі Анкріч більше не працюватиме з Pixar. Двадцять п’ять років позаду, а разом з ними – цілий культурний пласт та не одне покоління, сформоване на ідейних засадах екранізацій Анкріча.

Режисер чверть століття працював у каліфорнійській філії іменитої анімаційної студії. Його роботи стали класикою світового кінематографу, отримавши не одну нагороду. Найпрестижніша премія у світі кіно, себто «Оскар», теж не оминула таланту Лі Анкріча. Про шалені касові збори годі й згадувати.
«У пошуках Немо», дві частини «Історії іграшок», «Коко» та перша «Корпорація монстрів» – із його анімаційними картинами, безсумнівно, знайомий кожен.

Цієї п’ятниці режисер повідомив працівникам Pixar про свою відставку. «Я не йду, щоб робити фільми в іншій студії. Натомість, я прагну якомога більше часу провести зі своєю сім’єю», – пояснив неочікуване рішення 51-річний Анкріч.
Режисер залишає робоче місце із гордістю, оскільки уже досягнув піку своєї кар’єри. Він подарував студії мультфільмів шалені прибутки, а ще – здобув першу в історії кінонагороду за повнометражний мультфільм.

«Лі приєднався до команди Pixar та створив другу «Історію іграшок». З того часу, режисер здобув сильний вплив на інші стрічки від голлівудської студії. Він буквально таки займався відділом кадрів. Пропонував молодих режисерів і рекомендував менш компетентних до скорочення», – прокоментував відставку свого колеги аніматор Піт Доктер. Та додав: «Він завжди буде частиною Pixar, і ми будемо сумувати за ним».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here