“Родина Адамсів” скоро з’явиться на великих екранах – офіційний трейлер

0
345


Лише на перший погляд вони диваки. Але ж це цілком природно – мамі носити лише чорне, а дітлахам днями гратися на кладовищі. Звичний для цієї сімейки ритм життя порушує втручання у їхні справи такої собі Марго Нідлер. Це телеведуча місцевого реаліті-шоу. Вона прагне збудувати свій ідеальний всесвіт, у якому Адамсам не буде місця.
Мультфільм «Родина Адамсів» – новий епізод з життя родини, яка живе у атмосфері вічного Хеловіну. Вперше ці герої з’явились на сторінках газети The New Yorker у 1938 році. Специфічну родину вигадав Чарльз Аддамс і дав їй своє прізвище. Комічні епізоди з життя персонажів регулярно друкувалися на сторінках до самої смерті автора в 1988 році. Герої неодноразово з’являлися на екранах.

Даний проект – їхня 19-та поява. Цього разу режисувати проект взялися Грег Тірнан та Конрад Вернон. У оригінальній озвучці англійською мовою члени родини говорять голосами зірок першої величини – Шарліз Терон, Хлої Грейс Морец, Оскара Айзека та інших. Подивитися мультфільм “Родина Адамсів” на великих екранах можна з 24 жовтня 2019 року. Режисером виступив: Грег Тірнан і Конрад Вернон. Жанр: мультфільм, комедія, сімейний. В головних ролях знімалися: Шарліз Терон, Хлоя Грейс Морець, Оскар Айзек, Фінн Вулфард, Еллісон Дженні, Еймі Гарсія, Елсі Фішер.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here