Розчарування від творців “Сімпсонів” – бути чи не бути новому сезону

0
571

«Netflix» повертається до Дрімленду. Історія про принцесу-п’яницю від автора «Сімпсонів» Метта Грейнінга не зупиняється на десяти епізодах. Як зазначають творці серіалу, у 2019 році вийде ще десять серій першого сезону. Згодом – аж до 2021 року – запланована екранізація ще трьох сезонів анімаційної комедії.
«Ми раді продовжити цю епічну пригоду разом із Netflix. Тож, будьте готові до стрімких сюжетних зворотів, високої напруги і шокуючих одкровень головних героїв», – інтригує шанувальників «Розчарування» Метт Грейнінг.


Нагадаємо, що анімаційний серіал вийшов на великі екрани 17 серпня цього року і відразу зазнав шаленої популярності. Відомий американський телекритик Деніель Фінберг заявив у своєму огляді, що фентезійний ряд «має насичений візуальний стиль і кумедні моменти, але поки не повністю сформований – до «Сімпсонів» або «Футурами» йому ще далеко».
Незважаючи на дещо критичні відгуки, новий серіал Грейнінга став першим проектом за останні 20 років, що лише за прем’єрні дні залучив більш ніж чотири мільйони глядачів.

Тим часом, «Сімпсони» продовжують рухатись вперед як найтриваліша телевізійна комедія усіх часів. Нещодавно, у кінці вересня, на стримінговій платформі «Netflix» розпочались покази 30-го сезону.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here