Сергій Бабкін перевтілився на зеленого викрадача Різдва

0
539

Оновлена історія про запеклого ворога Санта Клауса уже з’явилась на великих українських екранах – прем’єрні дні позаду. Створена за спільної роботи Illumination Entertainrment та режисерів Скотта Мозьє і Ярроу Чейні, стрічка стала чи не найочікуванішою кінороботою до різдвяних свят.

За оригінальною картиною, прийнявся за озвучу підлого Грінча Бенедикт Камбербетч, раніше відомий акторством у фільмах «Доктор Стрендж», «Гра в імітацію», «Месники: Війна нескінченності» та серіалі «Шерлок». Відтак, українським зеленим злодієм наважився стати лідер гурту «5`NIZZA» та відомий виконавець Сергій Бабкін.

View this post on Instagram

З сьогоднішнього дня в прокаті «Ґрінч»? Мені дуже пощастило: окрім того, що я дублював таку чудернацьку істоту, я, по суті, дублював одного зі своїх улюблених акторів – Бенедикта Камбербетча, котрий озвучував Ґрінча в оригіналі,– коментує Бабкін. Я й не уявляв, що це настільки важкий і напружений процес. Після трьох днів запису боліла кожна м’яза. Щоб сказати фразу максимально чітко інтонаційно і в характері, ти напружуєш все тіло. Ґрінч надзвичайно емоційний і складний персонаж. У ньому є розвиток. Протягом всієї історії він змінюється, і наприкінці це вже зовсім інший внутрішній світ – не такий, як на початку. Навіть не можеш собі уявити, що це одна й та сама істота. Зрозумівши, чому він такий, ви безперечно його полюбите! #ґрінч #гринч #грінч #сергійбабкін

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on


Як виявилось, музиканту випала нагода дублювати його улюбленого актора – власне Камбербетча: «Мені дуже пощастила: окрім того, що я дублював таку чудернацьку історію, я, по суті, дублював одного зі своїх улюблених акторів – Бенедикта Камбербетча, котрий озвучував Грінча в оригіналі».

На своїй офіційній сторінці в Instagram іменитий український співак також розповів про тяжкий процес озвучування мультфільму: «Я й не уявляв, що це настільки важкий і напружений процес. Після трьох днів запису болів кожен м’яз. Щоб сказати фразу максимально чітко інтонаційно і в характері, ти напружуєш усе тіло».
На завершення Бабкін додав, що глядач неодмінно полюбить Грінча. Це неабияк складний та багатогранний персонаж. Але, що найважливіше – він розвивається. І те, яким він був на початку розповіді аж ніяк не співвідноситься із його душевним станом у її фіналі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here