Усе чого ви не знали про мультфільм “Том та Джеррі”

0
1137

Том та Джеррі – американський мультфільм, який виростив не одне покоління, починаючи із 1940 року. Створений Уїльямом Ханною та Джозефом Барбарою. Сюжетна лінія розповідає про войовничі стосунки  кота та мишеня. Різноманітні хитрощі та провали тваринок, які доводили до колік у животі від шаленого сміху.
Отже, ми зробили для вас підбірку фактів, про які ви, можливо, не здогадувалися. У перших серіях мультика Том був як справжній кіт та пересувався на чотирьох лапах, а згодом він еволюціонував до прямоходячого, почав читати книжки та грати на музичних інструментах.

Першу серію було створено таким чином, що Тома та мишеня звали Джаспер та Джинкс. Єдиний випуск, де показали лице хазяйки кота – мамці-два-тапці був “Saturday Evening Puss”.

Протипом була темношкіра акторка Хетті МакДеніел – володарка Оскару за участь у фільмі Віднесені вітром. За всеь час існування мультика герої кота та Джеррі не вимовили ні слова, виключенням був повнометражний фільм.
Мультсеріал має 7 статуеток Оскар, цікаво те, що він переплюнув навіть Діснеївські мультфільми. Мультсеріал визнаний 66-м найкращим серед 100 відомих світу мультиплікаційних фільмів переможців.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here