Трейлер українського мультфільму “Мавка. Лісова пісня”

0
1036

Трейлер-тизер українського мультфільму «Мавка. Лісова пісня» презентували у понеділок в Одесі, потім він з’явився в соціальних мережах. За дві доби ролик набрав більше півмільйона переглядів.
Розробка повнометражного мультфільму триває, реліз планується на 2019 рік. «Мавка. Лісова пісня» створюється за мотивами однойменної п’єси Лесі Українки, а також на основі українських міфів та культурних традицій.
Експерти провідних етнографічних інституцій працюють у складі знімальної групи фільму над інтерпретацією українських міфів, легенд, звичаїв, обрядів та візуальної культури в унікальному анімаційному світі «Мавки».

Європейська прем’єра тизера з великим успіхом пройшла в червні цього року на найбільшому кіноринку анімаційного контенту MIFA в рамках Анімаційного фестивалю в Ансі, Франція. Трішки раніше, у березні, мультфільм викликав фурор на іншій масштабній події у Франції – форумі Cartoon Movie. Там проект «Мавка. Лісова пісня» отримав схвальні відгуки та пропозиції співпраці від професіоналів з Європи. Багато з учасників назвали пітч «Мавки» найкращим із 50-ти проектів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here