Вийшов новий трейлер мультфільму “Сельма у місті привидів”

0
413


У затишному місті Санта-Клара у Мексиці живе 16-річна Сельма і вона сирота. Попри те, що вона виросла в люблячій прийомній родині, їй завжди хотілося дізнатися хто ж є її справжніми батьками. Вони покинули дівчинку ще зовсім крихіткою – ось все, що знає Сельма. Якось разом із братами Хорхе та Педро, Сельма знаходить загадкову книгу. Тут описана історія містечка Санта-Клара, а отже може бути і згадка про її рід.
Дивовижна книга відкриває дітям двері в потойбічний світ, де вони зможуть знайти відповіді на усі запитання Сельми. Сімейний мультфільм «Сельма у місті привидів» від аніматорів із Мексики вкотре піднімає тему святкування Дня мертвих. Свято дуже популярне у Південній Америці та приурочується до більш знайомого нам Дня усіх святих.

На відміну від традиційної для нашої культури похмурої атмосфери усього, що пов’язане з покійними, мексиканці відзначають свято яскраво та по-сімейному тепло. Переглянути мультфільм “Сельма у місті привидів” можна буде з 5 грудня 2019 року. Жанр: мультфільм, фентезі, сімейний. Режисер фільму: Карлос Гутієррез Медрано. В ролях: Діно Андраде, Сюзана Баллестерос, Джо Ернандес.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here