Вийшов трейлер до “зворушливого” мультфільму про Єті

0
421


Якщо мовиться про кінокомпанію DreamWorks, усі стереотипи та упередження варто відкласти вбік. Адже навіть єті під керівництвом мультиплікаторів перетворюються на милих та пухнастих істот. Казкові персонажі у реальному світі, точніше – міфічні персонажі. Подібним прийомом кіностудія керується нерідко, цього ж разу вона готується до прем’єри мультфільму «Єті».
Усім відомо, що вигадані істоти єті полюбляють холодну пору року. Менше з тим, у Голлівуді зараз гаряче, адже усі активно працюють над черговою анімаційною стрічкою від DreamWorks. Як ви вже зрозуміли, її центровим персонажем стане «добрий та пухнастий» єті, що втік із дослідницької лабораторії у пошуках дому, зустрівши на своєму шляху вірних друзів.
Уже цієї осені світ побачить чергове голлівудське переосмислення міфічних персонажів. З огляду на трейлер, єті буде не тільки позитивним персонажем, він ще й буде творити магію. Після інших подібних анімованих картин «Смолфут» та «Містер Лінк: Загублена ланка еволюції» стрічка про чарівного єті пророкує значні касові збори, та ще й далеко за межами кордонів.

Знову ж таки, голлівудські анімаційні студії взялись за космополітизм. Цього разу вони зобразили мандри підлітків із Шанхаю. Вони (тобто підлітки) мріяли про пригоди – і їхні мрії здійснились. Ба більше, їм довелось побачити те, що ніколи раніше не бачила людина – диво. І це все з’явилось у їхньому житті раптово, коли на дах до школярки із Китаю потрапило дитинча єті.
«Ми не хотіли, щоб це був типовий єті, що йде на двох ногах та вбраний у людський одяг», – зазначають сценаристи. Творці фільму прагнули, щоб їхній персонаж був не схожий на інші інтерпретації міфів про єті, щоб він був істотою не людиноподібною, а казковою. З огляду на трейлер, це таки вдалось. Що стосовно прем’єри, мультфільм за однойменною назвою «Єті» з’явиться у кінотеатрах України уже цього року – третього жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here