Вийшов трейлер нового анімаційного фільму Playmobil

0
326


Хлопчик Чарлі дуже любить гратися конструктором Playmobil. Дивним чином він переноситься в іграшковий світ і його старшій сестрі Марлі не лишається нічого іншого, як вирушити на пошуки брата. Вона сміливо поринає в іграшковий світ, повний героями конструкторів. Хтось налаштований вороже, а хтось з іграшок охоче береться допомагати дівчинці. Разом вони поринуть у вир пригод та дивовижну подорож, де кожен з героїв зможе проявити найкращі свої таланти.
Анімаційна стрічка «Playmobil: Фільм» створена спільно мультиплікаторами із Франції та Німеччини. Фільм знято англійською мовою із залученням акторів першої величини для озвучування героїв. Серія конструкторів, яка дала поштовх розвитку сюжету, випускається в Німеччині з 1974 року та на ринку є головним конкурентом конструкторів Lego. Фігурки, на які перетворилися головні герої фільму брат та сестра – це гнучкі рухливі чоловічки заввишки 7.5 см. Серія конструкторів Playmobil розрахована на дітей віком від 4 до 12 років.

Переглянути «Playmobil: Фільм» у кінотеатрах можна буде з 14 листопада 2019 року.
Жанр: анімація, пригоди, комедія. Режисером фільму став: Ліно ДіСальво. В ролях: Діно Андраде, Гебріел Бейтман, Йен Джеймс Корлетт, Ліно ДіСальво, Бен Діскін, Джим Геффіган.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here