«Як приборкати дракона: Прихований світ» випустив новий трейлер

0
685

Як кажуть, усе хороше рано чи пізно закінчується. Але поки це не стосується франшиз мультфільму «Як приборкати дракона». Здавалось би, продюсери зробили «ідеальний» фінал та поставили крапку у створенні наступних частин. І раптом, творці однойменного анімаційного фільму оголошують про вихід завершальної частини – «Як приборкати дракона: Прихований світ». А трохи згодом (тобто зараз) з’являється новий трейлер.

У однойменному фільмі розповідається про утопічний світ, де вікінги та дракони живуть пліч-о-пліч. Тільки от початок їхніх дружніх стосунків поклав юний мешканець місцевого поселення – парубок на ймення Гикавка. Він, випадково натрапивши на пораненого дракона, який до того ж вважається одним із найсильніших, не лише допоміг йому одужати, а й відновив репутацію його «сім’ї».
Однак, у третій частині мультфільму над селищем нависне нова загроза, із якою доведеться впоратись безстрашним героям – вищезгаданому дракону Беззубику та його вершнику Гикавці.

Режисером третьої екранізації став Дін Деблуа, відомий також своїми картинами «Ліло і Стіч» та попередніми частинами «Як приборкати дракона». Незмінно, «акторами» наступного анімаційного фільму залишаються Америка Ферра (у ролі Астрід), Кіт Герінгтон, Джерард Батлер, Кейт Бланшетт, Джон Гілл і Джель Барушель зі «своїм» Гикавкою. Мультфільм вийде на великі екрани 1 лютого 2019 року.
Нагадаємо, друга частина «Як приборкати дракона» стала першим фільмом «DreamWorks Animation», у якому було засновано нову технологію – «багатоядерну масштабовану обробку даних». Революційна технологія дозволяє художникам працювати із складними комплексними зображеннями у режимі реального часу, що раніше було неможливим.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here