З “Сімпсонів” вилучать голос Майкла Джексона – через звинувачення у педофілії

0
299


З культового американського мультсеріалу “Сімпсони” видалять голос Майкла Джексона, який озвучив одного з героїв у епізоді 28 років тому. Це спровокував вихід документальної стрічки “Покидаючи Небувалію”, у якій поп-зірку двоє хлопчиків звинуватили у фізичний домаганнях. Зараз родичі Майкла Джексона судяться з телеканалом, який оприлюднив фільм, за наклеп на легенду поп-музики.
Виконавчий продюсер “Сімпсонів” Джеймс Брукс заявив, що спочатку серію вилучать з усіх можливих платформ, де можна її переглянути, а пізніше голос співака замінять іншим.

Епізод, який озвучив Майкл називається “Зовсім божевільний батько”. Це перша серія третього сезону, прем’єра якої відбулася 19 вересня 1991 року у Сполучених Штатах Америки.
За сюжетом Гомер через витівку Барта потрапляє до психіатричної клініки, де знайомиться з чоловіком на ім’я Леон Комповскі, який запевняє, що він Майкл Джексон. Гомер вірить Леону, однак, потім усі місцеві жителі приїжджають подивитися на Короля поп-музики і дуже засмучуються, що це таки не він.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here