16й сезон для зірки серіалу “Анатомія Грей” Еллен Помпео може бути останнім

0
736

Новий контракт Еллен Помпео, що грає головну роль Мередіт Грей у епохальному серіалі про життя медиків “Анатомія Грей”, закінчується після 16 сезону і, ймовірно, акторка піде з серіалу. Зірка телекартини незмінно виконувала цю роль увесь час з 2005 року.
В інтерв’ю для “Entertainment Weekly” Еллен Момпео сказала:
“Наразі я явно не готова зробити будь-яке офіційне оголошення стосовно свого майбутнього на шоу. Це те, що я і Шонда Раймс [сценарист серіалу] зробимо разом. Але я відчуваю, що ми вже розповіли більшість історій, які могли розповісти”.
А потім додала:

“Я була дуже рада, що працюватиму з [виконавчим продюсером] Крістою Вернон знову, тому що ми почали шоу разом, тож і завершити його разом було б справді доречно. Шонда довіряє Крісті. А я завжди прислухаюсь до інстинктів Шонди, і вона завжди має рацію. Але, так, я відчуваю, що ми вже підійшли до кінця тих історій, які розповідали, і які ще можемо розповісти”.

За словами акторки, її діти (у неї їх троє) підростають і вона бажає більше часу присвячувати їм, а не бути “вічно відсутньою” мамою коли вони перейдуть у складний  підлітковий вік, тому прийшов час для змін у житті.
“Я дійсно зіграла усе, що змогла. Віддавала 200% своїх енергії, любові, часу, присутності та відданості. Я все ще борюся, щодня, щоб зробити все найкраще для цього шоу, його якості, викладення історії. Я все ще борюся за все, що можу, за хорошу якість, за те, щоб актори були щасливими, і не важливо чи це сприймають добре чи ні. Я все ще дуже дбаю про шоу, і, гадаю, що це забирає дуже багато енергії. Тож, надходить час, щоб це все завершити”.

Втім, до 16 сезону ще далеко і попереду, наразі, ще є 15-й, перші серії якого ось-ось з’являться в мережі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here