4 сезон «Ріка й Морті»: що відомо на цей момент

0
819

Майже рік тому вийшов 3 сезон серіалу, що вже встиг стати легендарним та обвалити рейтинги «Сімпсонів». З того часу фанати терпляче чекають на новини щодо нового сезону.
Ще у травні цього року канал «Adult Swim» підтвердив, що замовив у творців серіалу 70 нових епізодів. Це означає, що на нас чекає ще не один сезон «Ріка й Морті», що цілий шквал емоцій у фанів.
То коли, все-таки, очікувати 4 сезон цього популярного шоу?
В кінці 2017 року на офіційній сторінці «Adult Swim» в Твіттері з’явилася інформація, що чекати залишилося «дуже довго». Також, в останній серії 3 сезону, ми побачили епізод з життя давнього друга Ріка й Морті, пана Дуркогепеля. У ньому він теж розповів, що на новий сезон чекати довго, додаючи, що до того часу у нього можуть народитися внуки, і він матиме бороду.

Проте, він також згадав, що його борода буде, наче у Санти, й деякі фанати сприйняли це як натяк, що 4 сезон може вийти на цьогорічне Різдво.
Джастін Ройланд, один із авторів шоу, повідомив виданню Polygon у червні 2018 року, що вони зі сценаристами розпочали свою роботу: «Виходить просто чудово, навіть трохи сюрреалістично. У нас купа ідей, має бути дуже круто».
Також він додав, що перерва між 3 та 4 сезоном не буде такою великою, як між попередніми: «Тепер ми маємо можливість працювати продуктивно і без перерв – ми впевнені щодо майбутнього серіалу, у нас є кімната сценаристів, де ми щодня працюємо над новими епізодами».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here