Актор “Гри престолів” проспойлерив фінальний сезон

0
430

Шанувальники та ненависники культової історії готуйтесь, адже зовсім скоро у мережі з’являться не тільки очікувані епізоди серіалу. А ще й спойлери напередодні прем’єри. Можливо, комусь таки цікаво настільки, що не сила терпіти до весни. Втім, не кожен прагне зіпсувати собі перегляд улюбленого сюжету.
Подумав про це Кіт Герінгтон чи ні, але своїй дружині та колишній партнерці по знімальному майданчику врешті усе розповів. Принаймні, так він гадав. Як виявилось, фінал став не таким, яким планувався рік тому. Про це актор зізнався сьогодні вранці – спеціально для британського радіо KISS FM.

«Ще минулого року я сказав своїй дружині, як усе завершиться. І вона не розмовляла зі мною упродовж кількох днів», – зізнається кінозірка. А також, Кіт спробував прокоментувати фінальну сцену: «Я не можу сказати напевне, задоволений я чи ні. Але мене задовольняє те, що вони зробили. Більш конкретно я зможу сказати лише тоді, коли побачу фінал на телеекрані». Єдине, у чому переконує Герінгтон – останній сезон буде «інноваційний».

Нагадаємо, Кіт Герінгтон (за сумісництвом Джон Сноу) таки минулоріч одружився на свої «партнерці по серіалу» Роуз Леслі. Що цікаво, упродовж трьох сезонів дівчина була любовним захопленням та першою жінкою персонажа Джона Сноу.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here