Американська гончарня “Pottery Barn” продаватиме меблі з серіалу “Друзі”

0
727

Для фанів серіалу “Друзів” кумедні моменти з улюбленого ситкому вже стали історією, а мати таку ж річ, якою користувались головні герої – найкращий подарунок. Американська онлайн-компанія “Pottery Barn” анонсувала нову колекцію одиниць, натхненну історією “Друзів”, включаючи аксесуари, меблі та настільні елементи. Це та сама гончарня з серіалу!
На першому зображенні колекції є чашка з логотипом кав’ярні “Central Perk”, подушка з назвою серіалу і, звичайно, легендарний аптечний столик, який Рейчел купила у гончарні і переконувала Фібі, що він з античного періоду.
Ви, можливо, не зможете відчути запах опіуму в ящиках столика, і ціна, на жаль, може не бути “доллар п’ятдесят”, як у серіалі, але для справжніх фанів ця річ буде безцінною, адже з нею пов’язано стільки історичних моментів улюбленого ситкому.

Ціни на елементи колекції з обмеженою кількістю стартують з дванадцяти доларів 50 центів. Колекція з’явиться в американських магазинах наприкінці липня, напередодні 25-ї річниці “Друзів” (вперше їх показали у 1994 році).
В більшості це будуть меблі з 11 серії шостого сезону, що має назву “Епізод з аптечним столиком”. У ньому Рейчел скупила чи не всі товари з гончарні, а Фібі казала, що це з блошиного ринку. Та, зрештою, Фібі наштовхнулась на магазин і зробила висновок, що вони вкрали дизайн у їхнього столика.

На жаль, доставку своїх товарів в Україну компанія не здійснює. Серед європейських країн це лише Туреччина, Монако та Росія, тому українським фанам доведеться самостійно летіти до Америки, якщо вони хочуть придбати цю легендарну річ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here