Брати Даффери анонсували вихід четвертого сезону “Дивних див”

0
418

У вирі шаленої популярності чому би й не продовжити неабияк прибуткову франшизу на ще один сезон – подумали імениті голлівудські брати, режисери Мет та Росс Даффери. Та й анонсували вихід ще двох сезонів культового серіалу «Дивні дива», відтепер офіційно. Попри страх та ризик перетворити захоплюючий сюжет на «жуйку», творці сюжету таки спробують розкрити своїх персонажів ще масштабніше.
За переглядом «Дивних див» ностальгували усі. За такими далекими американськими вісімдесятими… Навіть ті, хто ніколи не мешкав у Сполучених Штатах. Ба більше – серіал змусив «пригадати минуле» тих, хто на той час і в планах не був, як то кажуть. Зрештою, чим вам не показник успішно продуманої візуальної частини кадру. Залишається тільки сподіватись, що у наступних епізодах тенденція не зміниться.

За словами братів Дафферів, у четвертому сезоні юні жителі Гокінсу знову зустрінуться віч-на-віч із небезпекою, яку і в страшних снах не бачили. Разом з тим, з’являться нові та ще цікавіші антагоністи – обіцяють творці сюжету. Що цікаво, на цей раз головним героям доведеться позмагатись не тільки за долю свого рідного містечка, але й за майбутнє людства загалом.
І не тільки планетарним рівнем небезпеки займуться Мет та Росс Даффери. Режисери також спробують ще багатогранніше розкрити персонажів, за якими глядачі пильно стежили упродовж трьох останніх сезонів. Тим не менш, творці серіалу бідкаються, чи не стане продовження сюжету зайвим у контексті загальної картини. Але вони ніяк не можуть собі відмовити у більш глибинному пізнанні своїх героїв.

«Я не хочу, щоб Stranger Things став одним із тих серіалів, у яких поступово завершується паливо. Я не хочу, щоб його довелось завершити через елементарний брак цікавості. Необхідно завершувати проект, коли ти на вершині», – зазначає один із режисерів «Дивних див», Мет Даффер. Але його брат, Росс, не обійшовся без важливого доповнення: серіал не повинен тривати довше п’яти сезонів. Хоча й він не виключив такої можливості.
Зважаючи на подібні гучні заяви, фінал «Дивних див» повинен бути грандіозним. Крапка ж повинна бути яскравою, чи не так? Самі ж брати Даффери зазначають, що вже сьогодні чітко бачать, якою повинна бути кінцівка. Навіть якщо не можуть сказати напевне, який шлях потрібно до неї пройти.

Ще з початку зйомок третього сезону авторам сюжету довелось «відкласти на майбутнє» безліч цікавих ідей. І деякі із них глядачі матимуть змогу побачити уже в наступних сезонах – анонсують брати Даффери. А також, додають: «Фінал серіалу ми вигадали саме у ході мозкового штурму другого сезону, хоча й дійти до нього за рік не вдасться».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here