“Буде страшно”: вийшов трейлер третього сезону “Дивних див”

0
336


Усі поціновувачі американських 80-х у форматі шкільного життя-дефіс-жахів чекали цього моменту, коли у мережі з’явиться бодай трейлер до третього сезону «Дивних див». І, нарешті, дочекались. Стримінговий сервіс Netflix таки презентував кілька кадрів із майбутніх сюжетних перепитій, що таки змушують не залишатись осторонь навіть тих, хто про серіал ні словом не чув.
Брати Даффер добре знаються на трилерах, цього у них не відняти. Втім, що унікально, після першого сезону їм не забракло творчого натхнення, щоб зробити другий не менш вражаючим. Його сцени перехоплюють дух, а історії героїв, хоч і малолітнього віку, змушують співпереживати до останнього.

Не дивно, що брати Даффери повертаються, у третьому сезоні «Дивних див». Вони готові творити нові жахи – із цілковито новими образами та монстрами. Тож, ласкаво просимо у Гокінс 1985-го. Зовсім скоро, уже 4-го липня на однойменному стримінговому сервісі.
Netflix випустив трейлер до нового сезону «Дивних див» цієї середи, коли шанувальники уже почали рахувати дні у зворотному порядку. Не дивно, що ролик зазнав настільки високих рейтингів ще за перші години дебюту. Нові жахи у стилі Demogorgon уже підстерігають дітей, що поступово дорослішають у вирі подій. «Тепер ми вже не діти», – заявили юні персонажі у трейлері.

Автори сюжету демонструють, наскільки стрімко життєві обставини змушують дорослішати. У новому сезоні діти поступово зіткнуться із типовими проблемами підлітків, соціальними ролями та інститутами. Буде захоплююче – цього складно не помітити крізь яскраву та невимовно колоритну картинку трейлеру.
Надприродна драма Дафферів повернеться у наші будні у форматі восьми епізодів, більш ніж за рік після випуску попереднього сезону у 2017 році. «Одне літо може змінити все», – таким стало гасло до майбутнього сюжету «Дивних див». Підтримують інтригу і наступні репліки: «Школа зачинена, басейн відкритий», «Час трапези близько».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here