CBS анонсував вихід фінального епізоду “Теорії великого вибуху”

0
276

Позаду понад двісті епізодів, більше десяти років «життя» культових персонажів та не одне покоління, що росло разом із ситкомом про стосунки простих вчених. І от, на жаль чи на щастя, зовсім скоро світ побачить, чим врешті завершиться історія серіалу «Теорія великого вибуху».
Зазначимо, що про закриття іменитого американського ситкому стало відомо ще наприкінці літа минулого року. І тільки нещодавно завершились зйомки його дванадцятого, фінального сезону. Втім, подія не обійшлась без урочистостей. Актори, що грали у серіалі близько дванадцяти років, вирішили влаштувати прощальний флешмоб, відео з якого з’явилось на офіційній сторінці Кейлі Куоко в Instagram (акторки, що зіграла Пенні).

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

I love this perspective from the audience of my family and friends recording the dance! ? thank you @ashleyaubra !!! ♥️

Публикация от Kaley Cuoco (@kaleycuoco)


Чи не весь акторський склад серіалу станцював спеціально для творців сюжету та своїх прихильників – у супроводі композиції Backstreet Boys «Larger than life». Кожен вдягнув білу бейсболу із числом «12», символічно до кількості сезонів.
Втім, як зазначають фільммейкери CBS, останній епізод значно виокремиться з-посеред інших. Перш за все, тривалістю – більш ніж година часу. А також, сценаристи додають, що серія суттєво відрізнятиметься за жанром, оскільки гумору у ній буде мало. З’явиться вона у мережі зовсім згодом, шістнадцятого травня.
Кейлі Куоко (Пенні) і Джим Парсонс (Шелдон) не обійшлись без власних побажань стосовно фіналу. Актори зазначають, що неабияк вдалим завершенням може виявитись починений ліфт, який не працював упродовж усіх дванадцяти сезонів. «Це одне із моїх найбільших побажань до завершального епізоду», – стверджує Парсонс. «Ліфт повинен, принаймні протягом однієї хвилини, але запрацювати. А потім ми усі у ньому застрягаємо». «Це було би неймовірне завершення», – додає Куоко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here