Чому “Теорію великого вибуху” номінували на “Еммі”?

0
709

Сітком «Теорія великого вибуху» номінувався на премію «Еммі». Для шанувальників серіалу це відбулось раптово. У  четвер зранку – 18-го жовтня – «TV Academy» представила своїх кандидатів, у переліку яких і опинився усім відомий сітком.
«Голосування у категорії «Найкращий сюжет комедійного серіалу» виокремило сім кандидатів», – заявила «TV Academy». «Один із номінантів – епізод «Теорії великого вибуху» під назвою «Асиметрія краватки-метелика», куратором якого був Марк Цендровський»
Згідно з новим правилом, що вступило в дію ще з минулорічної «Еммі», хоча б один кандидат із вказаної категорії повинен бути мультикамерним, та ще один – однокамерним. Шість номінантів, оголошених 18-го жовтня, відійшли до підкатегорії зйомки однією камерою. Після того, як «The Hollywood Reporter» зауважив таке недотримання правил, «TV Academy» оголосила «Теорію великого вибуху» сьомим номінантом на премію.

До слова, мультикамерним сіткомом вважається комедійний серіал, який знятий виключно у студії та перед живою аудиторією, за участі чотирьох і більше камер. Завдяки цьому, шоу знімається швидше і без зайвих дублів, але не розраховане на монтажні вставки з інших місць та спецефекти. Тому на початку 21-го століття однокамерні сіткоми почали витісняти здавалось би «застарілий» жанр. Яскравим винятком такої антитенденції став вищезгаданий комедійний серіал «Теорія великого вибуху». Який не лише знайшов свою глядацьку аудиторію, але й впевнено зайняв місце серед переліку кращих сіткомів року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here