Чи бути новому фіналу “Гри престолів” – в HBO дали чітку відповідь

0
554

Якщо телевізійний серіал досягає рівня культового, будьте готові до шквалу критики після його офіційного закриття. Подібне трапилось і з неабияк масовим сюжетом «Гри престолів», що не так давно дійшов свого логічного фіналу. Чи не одразу після виходу у мережі останнього епізоду, найвідданіші шанувальники історії взялись за створення петиції про перезйомку.
Трапилось це через пробудження ностальгії чи і справді через конструктивні причини – немає значення. Під питанням залишається лише те, прийняла британська студія HBO подібне звернення серйозно, чи вирішила уникнути повторної метушні зі створенням фіналу. Як виявилось, справа вичерпалась другим варіантом. Програмний директор однойменної студії Кейсі Блойс нарешті висловився стосовно перезнімання восьмого сезону.

За словами очільника студії, у прихильників серіалу склалось аж надто різне бачення на фінал ще задовго до його прем’єри. У результаті, офіційна версія перебігу подій не змогла не викликати обурення у глядачів. Відтак, петиція про повторну зйомку стала логічним завершенням для фіналу настільки касового проекту, як «Гра престолів». Не виключено, що подібним рішенням шанувальники лише хотіли знову повернути на екрани усіма улюблений серіал.
«У тому, щоб мати на своєму каналі надзвичайно популярне шоу, є не так вже багато мінусів. І у багатьох людей є своє уявлення про те, як воно повинно завершитись. Петиція показала, що до серіалу проявляється великий інтерес і навіть пристрасть, але це не те, над чим ми серйозно замислювалися», – зізнається Блойс. І поки сюжет отримує свої рекордні 32 номінації «Еммі», світ обурено стежить за розвитком конфлікту.

Що цікаво, ще з моменту прем’єри фінального, восьмого сезону «Гри престолів», прихильники сюжету аж надто прискіпливо стежили за перебігом подій у силу кількох факторів. Перше – перерви між сезонам цілком вистачило, щоб глядачі додумали власний фінал. Друге – бачення світу на настільки масштабний проект нерідко не збігається із реалістичними поглядами сценаристів. І, знову ж таки, вступає в дію формат «очікування-реальність».
Нагадуємо, ще у травні цього року, тобто – одразу після прем’єри фінального епізоду серіалу, шанувальники історії масово взялись за укладання всезагальної петиції про повторні зйомки. Що очікувано, подібна громадська ініціатива виявилась аж надто вимогливою та обійшлась без серйозної реакції з боку студії HBO. Навіть не зважаючи на те, що петицію підписало майже 1,7 мільйонів людей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here