Фінальний сезон “Гри перстолів” у двохвилинному трейлері

0
339


Фатальний день близько. Незабаром 14 квітня, отже – кінцівка культової історії «Льоду і полум’я» уже незабаром. Питання лише в тому, чи готові до цього шанувальники. Так чи інакше, після тривалої інтриги із численними тизерами, кадрами із знімального майданчику та зірковими одкровеннями, HBO таки випустила перший трейлер до очікуваного всіма сезону.
Активна промо-компанія дійшла свого логічного апогею – у мережі з’явився перший офіційний ролик до завершального сезону «Гри престолів». У фентезійного серіалу уже є трейлер. Зважаючи на приголомшливу кількість переглядів, прихильники очікували на нього чи не більше, ніж власне на фінальні епізоди.

Лише дві хвилини, зате скільки метушні. На офіційній Youtube-сторінці HBO трейлер вийшов 5-го березня. Не минуло й години (якщо конкретніше – 35 хвилин), як відео зібрало понад півмільйона переглядів – і це лише за показниками однієї платформи.
За словами сценаристів, останній для «Гри престолів» сезон буде складатись із шести серій, які нарешті розставлять усі крапки над «і» у вічній боротьбі за Залізний трон. Ба більше – спробують розкрити таємницю загадкових білих ходоків і Короля Ночі зокрема.

Втім, для HBO фінальний сезон вийшов не таким вже й закритим для громадськості. Його головні актори не одноразово висловлювали свої враження від зйомки у мережі. Не обходились і без подробиць, хоч і надто абстрактних. Серед них – «надто багато крові» та «ніхто не залишився живим».
Нагадаємо, основою фентезійного серіалу стала серія романів «Пісня льоду і полум’я», екранізована британською телевізійною компанією HBO. Перша книга від автора – 1991 рік. Перший епізод серіалу – 2011-ий. Хоча й останні сезони культової саги створені на основі чернеток самого ж Джорджа Мартіна, письменника. Глядача вони вразили не менше, ніж оригінальні друковані видання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here