Катерина Кухар взяла участь у зйомках української комедії

0
998

І знову одна із найскандальніших суддів шоу «Танці із зірками» взялась за красномовну інтригу. Катерина Кухар уміло створила образ загадкової леді, але цього разу їй доведеться дещо відкоригувати свого «персонажа». Адже, як виявилось, знатна прима-балерина вирішила спробувати себе у дещо інакшій професії – у сфері акторства. Про це танцюристка сповістила у мережі.
Спершу на офіційній сторінці телеканалу «1+1» в Instagram з’явився інтригуючий пост із Катериною Кухар у ролі тренера з танців на знімальному майданчику «Великих вуйків». Згодом же балерина поширила у власному профілі ідентичний ролик та ще більше розбурхала цікавість прихильників, нічого не роз’яснивши остаточно. Допоки не з’явився наступний пост.


Як виявилось, уроками із балету Катерина Кухар не обмежилась. Хоча й прихильники шоу «Танці із зірками» уже почали підозрювати, що танцюристка на знімальному майданчику взялась за пошуки претендентів на участь у проекті – усе склалось дещо інакшим чином. Артистка вирішила спробувати себе в акторській професії, про що зізналась у мережі трохи згодом.
І власне продюсери «Великих Вуйок» офіційно заявили, що Кухар зіграє у новому сезоні серіалу «особливу» роль. Знаменитість постане перед глядачем в образі таємничої циганки, на яку натраплять головні герої на своєму сюжетному шляху. Залишається тільки сподіватись, що акторська діяльність балерини не вплине на її суддівську участь у «Танцях із зірками».


«Мій персонаж у фільмі – молода красива циганка, яка ворожить на картах. Вуйки зустрінуть її на київському вокзалі та звернуться за порадою у любовних справах. А от що скажуть карти нашим гуцулам, дивіться у серіалі. Доля – таємнича та загадкова річ, вона любить жартувати», – анонсує Катерина Кухар свій акторський дебют у «Великих Вуйках».
Варто зауважити, що подібна роль для прими-балерини не повинна скласти жодних труднощів. У репертуарі артистки уже є партія циганки Есмеральди, із якою вона неодноразово гастролювала Європою. Тож, не дивно, що Кухар доручили саме роль загадкової гадалки. Але й без гумору не обійдеться, серіал то комедійний – обіцяє балерина.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here