Компанія HBO взялась за перезапуск культового серіалу “Пліткарка”

0
369

Масове божевілля полонило мережу, адже британська телевізійна студія HBO офіційно затвердила перезапуск культового сюжету «Пліткарки». За усіма свідченнями, серіал з’явиться в оновленому форматі та у рамках десяти епізодів, що транслюватимуться на однойменному стримінговому сервісі HBO Max. Тільки-от шанувальників цікавить інше – чи повернуться на великі екрани улюблені герої.
Достеменно відомо лише те, що події спін-оффу розгортатимуться за вісім років після завершення усім відомого сюжету, тобто – у реальному часі. Не виключено також, що серіал десятьма серіями не обмежиться, але про це згодом. Що стосовно усім відомих персонажів «Пліткарки», про них поки нічого не відомо. Але не складно здогадатись, що основний сюжет їх таки омине.

З огляду на все, нам врешті доведеться назавжди попрощатись із Чаком Басом, Блер Уолдорф і Сереною Ван дер Вудсен. Адже, за сюжетом серіалу, герої уже «віднайшли спокій» та стали не цікавими у контексті життя золотої молоді Нью-Йорку. Щонайбільше, залишається сподіватись, що улюблені персонажі з’являться у камео. І те навряд, зважаючи на певні обставини.
Блейк Лайвлі, що грала в оригінальному сюжеті Серену Ван дер Вудсен, наразі очікує на народження третьої дитини. А от Ед Вествік, він же Чак Бас, сумлінно намагається виправдати своє ім’я через сексуальний скандал. Зрештою, це і на краще. Сучасність потребує нової  «Пліткарки» – із цілковито новими вимогами часу. А от ностальгію можна вгамувати лише за повторним переглядом того, культового сюжету із минулого.

Нагадуємо, ще наприкінці зими очільник телекомпанії  The CW Television Network натякнув, що спін-офф до «Пліткарки» таки може з’явитись на великих екранах. І коли вже прихильникам культового сюжету було годі й мріяти, сценаристи погодились на реалізацію проекту та чи не одразу розпочали його розробку.
Що цікаво, творці спін-оффу спробують зачепити цілковито нові проблеми підростаючого покоління мангеттенських тінейджерів. І пліткарка Верхнього Іст-Сайду буде вже не та. Ймовірно, основою сюжету стане проблема пагубного впливу соціальних мереж на сучасну молодь. Творці серіалу також обіцяють, що і сам Нью-Йорк приємно потішить глядача радикальними змінами, які торкнулись міста за останні вісім років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here