Крістен Белл обговорює своє повернення до серіалу “Пліткарка”

0
456

Днями раніше мережу шокувала новина про повернення культового серіалу «Пліткарка». І чи не одразу розпочалось активне обговорення стосовно акторського складу оновленого сюжету. Більш ніж очевидно, що герої із минулого повернуться щонайбільше у камео, а от нові персонажі наразі залишаються загадкою, менше з тим.
Хтось із того, культового акторського складу, врешті може стати єднальним елементом між старою на новою історіями. І кому це вдасться краще, аніж головному оповідачу сюжету, власне Пліткарці? А поки усі підозри лише на стадії перемовин, Крістен Белл уже заявила у кількох інтерв’ю, що цілком не проти повернутись до старої ролі.

Менше з тим, акторка жодним словом не натякнула, чи варто врешті прихильникам очікувати на її голос-супровід у серіалі. «Можливо, але поки не готова говорити точно», – не без інтриги заявляє Крістен Белл. Хоча й без жартів кінозірка теж не обійшлась. Акторка спробувала назвати гідну собі заміну. Нею, тобто ним, став 88-річний темношкірий актор Джеймс Ерл Джонс.
Тим часом, творці проекту анонсують: «Через вісім років після того, як оригінальний сайт віджив своє, нове покоління підлітків у приватній школі Нью-Йорку намагаються жити із всюдисущою пліткаркою соціальних мереж». До того ж, зміниться і загальна картинка міста. Зважаючи на те, що за останнє майже як десятиріччя Нью-Йорк і справді зазнав радикальних перевтілень.

Новина про перезавантаження «Пліткарки» з’явилась не так давно, але шанувальники вже активно вимагають від зірок оригінального сюжету бодай яких-небудь пояснень. І, окрім Крістен Белл, заговорила також чи не головна акторка серіалу, Лейтон Містер, що у свій час зіграла культового персонажа Блер Волдорф.
«За винятком інтерв’ю, ніхто ніколи не обговорював зі мною нічого подібного. Але, так чи інакше, моя відповідь залишається незмінною – я ніколи не кажу ніколи», – зізнається зірка оригінального сюжету «Пліткарки». Але, зважаючи на те, що події спін-оффу розгортатимуться у наш час, акторка більше не зіграє головну роль у серіалі. Її історія у «Пліткарці» уже завершилась.

Варто нагадати, кількома днями раніше HBO Max офіційно заявив, що готується до перезапуску легендарного серіалу «Пліткарка». Розпочне однойменна телевізійна студія із десяти епізодів і, цілком можливо, на одному сезоні не зупиниться. Традиційно, усе вирішуватимуть глядачі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here