Майлі Сайрус з’явилась у трейлері до нового сезону “Black Mirror”

0
275


Культовій американській виконавиці та зірці підліткового серіалу про Ханну Монтану «із дитинства» ще доведеться відповісти на далеко не одне запитання від прихильників. Адже поки світ сподівався на вихід очікуваного трейлеру до п’ятого сезону «Чорного дзеркала», Майлі Сайрус знімалась у його епізодах. Відтак, поява акторки у трейлері стала неабиякою несподіванкою.
Хоча й сценаристи іменитого серіалу раніше повідомляли, що Сайрус візьме участь у зйомках, ніхто цього не брав до уваги. Принаймні, більшість про це таки не дізналась. До певного моменту – поки у мережі не з’явився очікуваний усіма трейлер до нового сезону серіалу. Так чи інакше, тільки цими днями глядачі нарешті розставили усі крапки над «і».

З огляду на трейлер, зірка не надто вже й змінить своєї ролі на телеекранах. Вона вийде на сцену у екстравагантному образі та співатиме, тільки-от складно не розгледіти, що «щось тут не так». Що характерно для «Чорного дзеркала», у мимовільних кадрах прослідковується щось зловіще, потаємне, таємницю чого нам доведеться розгадати трохи згодом.
Варто зауважити, що зйомки епізодів із Майлі Сайрус проходити паралельно до того етапу у житті поп-діви, коли вона втратила своє помешкання через раптову пожежу. Усі життєві переживання та труднощі втілились у її акторській грі, що тільки додало глибини до персонажа Сайрус у серіалі. Про це зазначає власне акторка, і що складно не розгледіти у трейлері.

Як повідомляють сценаристи, п’ятий сезон «Чорного дзеркала» з’явиться на стримінг-сервісі Netflix у червні цього року. Епізодів буде всього лише три, і всі вони вийдуть у мережу одночасно. Що стосовно ролі Сайрус у ньому, прихильникам доведеться спостерігати за зіркою в образі зірки, поп-зірки. Менше з тим, її персонаж вийшов неабияк багатогранним.
Інші сюжетні лінії будуть не менш провокативними. Серед них – дівчинка-підліток із єдиним другом, роботом-андроїдом; сім’янин, який подався від родинного затишку до коханок «у мережі» та невідомий під прицілами поліцейських. Що трапиться із героями, світ дізнається уже цього літа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here